Ndjekësit falas të TikTok | Ndjekësit falas në TikTok

#1 platformë angazhimi TikTok për të marrë ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente falas të TikTok nga njerëz të vërtetë!

Si punon? Fitoni monedha duke u angazhuar me profilet e anëtarëve të tjerë. Më pas, importoni videot tuaja në GoViral, zgjidhni shërbimet që dëshironi të merrni dhe brenda pak minutash do të filloni të merrni ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente nga njerëz të vërtetë, falas!

Merrni ndjekës falas të TikTok tani! or Blini ndjekësit e TikTok

Përfitimet e përdorimit të GoViral Daily

Me të vërtetë Falas për Përdorim!

Përjetoni falas një shërbim me cilësi premium me opsione për të azhurnuar me një tarifë.

Ju jep ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente falas të TikTok

Rrjeti ynë ju lejon të fitoni shpejt dhe me lehtësi ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente falas. Gjithçka që ju nevojitet!

Rritja e automatizuar e TikTok

Futni videot tuaja në GoViral dhe specifikoni sasinë e secilit shërbim që dëshironi të merrni. Më pas, largohuni dhe lëreni rrjetin tonë t'ju dorëzojë automatikisht gjithçka.

Përmirëson rritjen organike

Fitimi i ndjekësve, pëlqimeve, shikimeve dhe komenteve të TikTok ndihmon në rritjen e rritjes dhe angazhimit tuaj organik.

Ju Kursen Kohë

Përqendrohuni në përmbajtjen dhe pasionin tuaj ndërsa rrjeti ynë ofron angazhim në profilin dhe videot tuaja TikTok.

Super e lehtë për t'u përdorur

Ndërfaqja jonë është miqësore për përdoruesit dhe vetë-shpjeguese. Hyni, importoni videot tuaja, zgjidhni sasinë e ndjekësve, pëlqimeve, shikimeve dhe komenteve për të marrë dhe mbaroni!

Si funksionon kjo gjë?

Fito Monedha

Fito Monedha

Fitoni monedha duke parë videot e anëtarëve të tjerë të GoViral dhe duke u angazhuar me ta.

Shpenzoni monedhat tuaja

Shpenzoni monedhat tuaja

Shpenzoni monedhat tuaja për të marrë ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente falas të TikTok.

Merrni rezultate

Merrni rezultate

Rri duarkryq ndërsa merrni ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente nga njerëz të vërtetë!

Dëshmi të konsumatorëve

10 mënyrat më të mira për të marrë ndjekës falas të TikTok

10 mënyrat më të mira për të marrë ndjekës falas të TikTok

TikTok është bërë më shumë se një platformë tjetër e mediave sociale – është një subkulturë. Që nga debutimi i saj në 2017, platforma ka vendosur disa rekorde vërtet mahnitëse të mediave sociale. Tani për tani, platforma ka më shumë se një miliard përdorues aktivë në mbarë botën dhe numri është vendosur të rritet edhe më tej.

Pra, nëse jeni një ndikues aspirues ose një biznes që përpiqet të promovojë produkte, nuk mund të përballoni të mos jeni në TikTok. Megjithatë, nuk mjafton vetëm të jesh aktiv në TikTok – në fund të fundit, të duhen ndjekës në platformë. Thjesht, sa më shumë ndjekës të keni, aq më të mëdha janë shanset për sukses. Rritja e numrit tuaj të ndjekësve të TikTok mund të rezultojë në përfitime të ndryshme si:

 • Vetëdijësim i rritur për markën
 • Edukimi i plumbave
 • Drejtimi i trafikut në faqen e internetit të biznesit
 • Më shumë shitje

Tani, kur bëhet fjalë për marrjen e ndjekësve të TikTok, mund ta bëni këtë në dy mënyra - mund t'i blini ndjekësit e TikTok ose t'i merrni falas. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë 10 mënyrat më të mira për të marrë ndjekës të TikTok pa shpenzuar asnjë qindarkë. Pra, lexoni nëse keni shpresa dhe aspirata të mëdha për udhëtimin tuaj në TikTok.

1. Filloni duke optimizuar profilin tuaj TikTok

Përpara se të mendoni për përmbajtjen që do të postoni në TikTok, duhet të kurseni pak mendim për profilin tuaj dhe çfarë mund të bëni për ta optimizuar atë. Shumë prej tyre ka të bëjë me optimizimin e biografisë suaj. Disa nga gjërat që duhet të mbani mend kur krijoni biografinë tuaj të TikTok përfshijnë sa vijon:

 • Zgjidhni qartësinë dhe kapshmërinë kur vendosni për emrin tuaj të shfaqur dhe emrin e përdoruesit.
 • Krijoni një llogari biznesi, e cila ofron veçori shtesë në krahasim me llogaritë personale. Si fillim, mund të përfshini lidhjen e faqes së internetit të biznesit tuaj në biografinë tuaj të TikTok nëse keni një llogari biznesi.
 • Zgjidhni një foto profili me cilësi të lartë që përdoruesit do të kenë gjasa ta mbajnë mend.
 • Përshkruani veten dhe markën tuaj. Mos harroni të jeni të qartë dhe konciz në lidhje me të, pasi TikTok ju jep vetëm 80 karaktere për të plotësuar përshkrimin tuaj.
 • Përfshini mesazhet e thirrjes për veprim (CTA) në biografinë tuaj. Do të ndihmonte nëse do të eksperimentonit me CTA të ndryshme për të kuptuar se çfarë funksionon për ju dhe çfarë jo. Për të tërhequr vëmendjen te CTA-t tuaja, mund të konsideroni përfshirjen e emoji-ve.
 • TikTok ju lejon të lidhni llogaritë tuaja në Instagram dhe YouTube me llogarinë tuaj TikTok. Pra, lidhini ato dhe rrisni shanset tuaja për të mbledhur më shumë ndjekës në ato platforma.

Ju mund të gjeni shumë udhëzues të detajuar në internet që do t'ju ndihmojnë me udhëzime hap pas hapi për optimizimin efektiv të profilit TikTok.

2. Krijoni përmbajtje argëtuese dhe tërheqëse

Kjo është e vetëkuptueshme - në TikTok, ju duhet të argëtoni audiencën tuaj të synuar. Nëse e bëni këtë, ju keni një shans të madh për të fituar me shpejtësi ndjekës. Por nëse nuk e bëni, mund të prisni që llogaria juaj e TikTok të ngecë dhe të zhduket në harresë. Sigurisht, përmbajtja që krijoni varet tërësisht nga ajo që dëshironi të bëni dhe çfarë pret audienca juaj e synuar. Megjithatë, zgjedhja e llojeve të videove në trend nuk do të ishte një ide e keqe.

Gjatë muajve tuaj të parë në TikTok, duhet t'i përmbaheni llojeve të provuara dhe të testuara të videove, të tilla si:

 • Video me kafshë
 • Rivendosjet e dialogut
 • Imitime / sinkronizimi i këngëve
 • Art dhe DIY
 • Video vallëzimi

Pasi të keni arritur të krijoni një ndjekës të mirë nga fansat, mund të provoni të eksperimentoni me përmbajtjen tuaj për të ofruar diçka vërtet unike dhe jashtë kutisë.

3. Mbani veten të përditësuar në lidhje me tendencat dhe sfidat më të fundit

Tendencat dhe sfidat virale vijnë dhe shkojnë, por kur ato janë në kulmin e popullaritetit të tyre, ju duhet t'i shfrytëzoni sa më shumë. Disa nga tendencat dhe sfidat më virale të kohëve të fundit përfshijnë sa vijon:

 • Sfida e tërshërës së pjekur
 • Sfida e kërcimit të ushqimit
 • Sfida e kundërta Tërheq Duo
 • Sfida e kërcimit të maces

Sigurisht, varet tërësisht nga ju nëse dëshironi të merrni pjesë në këto sfida dhe tendenca. Sidoqoftë, nëse e bëni këtë, dhe më e rëndësishmja, nëse e bëni mirë, me siguri do të viheni re dhe do të lini në më shumë përdorues të TikTok për t'u bërë ndjekësit tuaj. Pra, është koha të dini se çfarë është e njohur në kamaren tuaj dhe të fitoni para nga popullariteti.

4. Përdorni hashtags

Hashtags janë bërë thelbësore në të gjitha platformat e mediave sociale, dhe e njëjta gjë mund të thuhet për TikTok. Ndërsa asnjë rregull nuk thotë se duhet të përdorni detyrimisht hashtags, fakti është se përfshirja e tyre nëpër postimet tuaja do ta bëjë përmbajtjen tuaj më të zbulueshme. Disa nga përfitimet e tjera të përdorimit të hashtagut në TikTok përfshijnë:

 • Përmirësimi i angazhimit
 • Gjetja e ndikuesve përkatës për të bashkëpunuar
 • Identifikimi i konkurrentit
 • Lehtësimi i ndërtimit të komunitetit
 • Identifikimi i tendencave në të cilat mund të përfitoni

Sidoqoftë, përpara se të filloni të përfshini hashtags në postimet tuaja në TikTok, duhet të përqendroheni në hulumtimin e tyre. Hulumtimi i hashtagut të TikTok mund t'ju ndihmojë të kuptoni hashtag-ët më të njohur në platformë. Ju mund të përdorni metoda të ndryshme për të identifikuar hashtags që duhet të përdorni.

Si fillim, ekziston skeda Zbulo, e cila nxjerr në pah hashtags më në trend në çdo kohë. Ju gjithashtu mund t'i referoheni listave aktuale, ku do të gjeni hashtags më të njohur në çdo vend. Ka disa mjete kërkimore për hashtag në TikTok, të cilave mund t'u drejtoheni, të cilat do t'ju ofrojnë hashtags dhe statistikat më të njohura si shikimet dhe postimet.

Disa këshilla të dobishme që mund t'i vini në praktikë për përdorim efektiv të hashtag-ut në TikTok përfshijnë sa vijon:

 • Shkruani tituj të qartë për të lënë hapësirë ​​për përfshirjen e hashtagut. Çdo hapësirë ​​e titrave do t'ju japë 300 karaktere për të punuar. Nëse titrat tuaja janë të përpunuara, do të lihet më pak hapësirë ​​për hashtags.
 • Përdorimi i hashtags në trend është një praktikë e shkëlqyer, por fakti është se ato janë konkurruese, gjë që e bën të vështirë për TikTokerët e rinj të vihen re vetëm duke u mbështetur tek ata. Kjo është arsyeja pse ju duhet të kombinoni hashtags në trend me ato të veçanta. Ndryshe nga hashtags në trend, hashtag-ët e veçantë nuk janë shumë konkurrues, duke lehtësuar zbulueshmërinë më të madhe të përmbajtjes suaj.
 • Krijo një hashtag të markës dhe rrit përdorimin e tij duke filluar një konkurs ose sfidë të TikTok.
 • E fundit, por jo më pak e rëndësishme, përdorni vetëm hashtags përkatës. Thjesht përfshirja e një hashtag për shkak të popullaritetit të tij të lartë mund të mos funksionojë nëse përmbajtja juaj nuk ka të bëjë me të.

5. Bashkëpunoj, bashkëpunoj, bashkëpunoj

Bashkëpunimet janë thelbësore për suksesin tuaj afatgjatë në TikTok. Ata ekspozojnë TikTokers brenda një kamareje për audiencën e njëri-tjetrit, kjo është arsyeja pse ata janë një mënyrë e shkëlqyer për të marrë ndjekës falas të TikTok. Përpara se t'i drejtoheni një shoku TikToker për një bashkëpunim, mbani mend se nëse numri juaj aktual i ndjekësve është i ulët, shanset tuaja për të punuar me TikTokers të shquar janë të pakta.

Idealisht, do të ndihmonte nëse do t'i drejtoheshit TikTokers që operon në nivelin tuaj, dmth., të cilët kanë ndjekës të ngjashëm me ju. Gjithashtu, zgjidhni të punoni me njerëz që janë vërtet të interesuar për të bashkëpunuar. Bashkëpunimet gjysmë të pjekura rrallë japin përmbajtje argëtuese. Pra, hiqni dorë nga puna me njerëz që nuk janë aq entuziastë për partneritetin sa ju. TikTok Duet është një veçori e krijuar në mënyrë eksplicite për bashkëpunime, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë.

6. Drejtoni gara dhe dhurata

Konkurset dhe dhuratat janë bërë tepër të njohura në TikTok pasi ato ofrojnë situata të favorshme për TikTokers dhe fansat e tyre. Për sa i përket rritjes së shpejtë të ndjekjes dhe angazhimit tuaj, nuk ka asgjë më të mirë se një dhuratë e TikTok. Për shembull, mund t'u kërkoni ndjekësve tuaj të komentojnë një postim dhe të zgjidhni një fitues të rastësishëm nga përdoruesit që kanë komentuar.

Gjëja më e mirë për organizimin e konkurseve dhe dhuratave në TikTok është se nuk keni nevojë të jeni një emër i madh për të parë rezultatet. Nëse jeni duke e bërë argëtuese për pjesëmarrësit, mund të prisni që konkurset dhe dhuratat t'ju japin më shumë ndjekës dhe angazhim.

7. Përfitoni sa më shumë nga TikTok Analytics

TikTok Analytics është një mjet i dobishëm në të cilin mund të kenë akses mbajtësit e llogarive të biznesit të TikTok. Mjeti i lejon TikTokers të kuptojë se si po shkojnë postimet e tyre dhe të përcaktojë se kur audiencat e tyre përkatëse janë më aktive. Kur merrni ndjekës falas të TikTok, këta të fundit mund të luajnë një rol të rëndësishëm.

Thjesht, nëse postoni përmbajtje kur audienca juaj është në kulmin e aktivitetit të saj, përmbajtja juaj do të ketë një shans më të madh për t'u parë. Nëse përmbajtja juaj është argëtuese dhe tërheqëse, mund të prisni që shumë përdorues të bëhen ndjekësit tuaj në platformë. Nga ana tjetër, nëse postoni përmbajtje kur audienca juaj është joaktive në platformë, ajo mund të mos shikohet nga të gjithë njerëzit që mund të jenë të interesuar për përmbajtjen tuaj. Si rezultat, edhe duke postuar përmbajtje argëtuese, do të humbisni shikimet dhe, më e rëndësishmja, ndjekësit.

Sigurisht, TikTok Analytics nuk do t'ju japë shumë informacion nëse sapo keni filluar udhëtimin tuaj në TikTok. Në një skenar të tillë, mund t'i përmbaheni kohëve të mëposhtme të postimit për të marrë rezultatet më të mira:

 • Të hënën - 6:00 e mëngjesit, 10:00 e mëngjesit, 10:00
 • Të martën – 2:00 e mëngjesit, 4:00 e mëngjesit, 9:00 e mëngjesit
 • Të mërkurat - 7:00 e mëngjesit, 8:00 e mëngjesit, 11:00
 • Të enjteve – 9:00, 12:00, 7:00
 • Të premteve – 5:00 e mëngjesit, 1:00, 3:00
 • Të shtunave – 11:00, 7:00, 8:00
 • Të dielave – 7:00, 8:00, 4:00

Për muajt e parë, mund t'i përmbaheni këtij orari të postimeve. Pas kësaj, duhet të keni mjaft përmbajtje dhe angazhim për TikTok Analytics për t'ju dhënë rezultate përkatëse. Pra, mos ngurroni të përfshini ndryshime në orarin tuaj të postimeve bazuar në informacionin që ju ofron TikTok Analytics.

8. Përdorni trukun follow dhe unfollow

Truku i ndjekjes dhe unfollow është përdorur nga TikTokers për një kohë të gjatë, dhe megjithëse mund të duket budalla në sipërfaqe, fakti është se funksionon. Ja se si të veproni për këtë:

 • Identifikoni TikTokers më të suksesshëm në vendin tuaj
 • Vazhdoni t'i ndiqni dhe mos t'i ndiqni ato
 • Përsëriteni hapin e dytë derisa ata TikTokers t'ju ndjekin

Ju mund të pyesni veten se si funksionon ky truk. Epo, fakti është se kur ndiqni dhe anuloni një TikToker, TikToker do të njoftohet për aktivitetin tuaj. Me ndjekjet dhe mosndjekjet e rregullta, TikToker do të detyrohet të kontrollojë llogarinë tuaj. Nëse TikTokers pëlqejnë përmbajtjen tuaj, ka shumë mundësi që llogaria juaj të fitojë një ndjekës të ri.

Sigurisht, përmbajtja juaj duhet të jetë e shkëlqyer që ky truk të funksionojë. Ju nuk mund të prisni që ky truk të japë rezultate nëse përmbajtja juaj nuk është mjaft argëtuese ose tërheqëse. Pra, së pari punoni me përmbajtjen tuaj dhe pasi ta keni renditur atë, mund ta praktikoni këtë truk dhe të përjetoni anët pozitive që ofron.

9. Bëhuni aktiv jo vetëm në aspektin e postimit por edhe në aspektin e komentimit

TikTok nuk është thjesht një platformë e mediave sociale; është gjithashtu një komunitet. Dhe nëse doni të dalloheni në komunitetin TikTok, duhet të jeni aktiv jo vetëm si krijues i përmbajtjes, por edhe si dikush që konsumon rregullisht përmbajtjen dhe komentet e njerëzve të tjerë. Thjesht, nëse komentet tuaja janë të rëndësishme dhe domethënëse, përdoruesit e tjerë që shikojnë komentet tuaja do të jenë të interesuar të kontrollojnë llogarinë tuaj.

Gjithashtu, mos i injoroni komentet që merrni në videot tuaja – përgjigjja ndaj tyre është po aq e rëndësishme sa komentimi i përmbajtjes së njerëzve të tjerë. Nëse lini shumë komente pa përgjigje, ndjekësit tuaj mund të mendojnë se nuk jeni të gatshëm të angazhoheni me ta. Në skenarin më të keq, këta ndjekës mund të përfundojnë duke mos ju ndjekur, duke reduktuar në mënyrë drastike numrin e ndjekësve tuaj.

10. Përdorni potencialin që ka trafiku i faqes suaj të internetit

Nëse audienca juaj e synuar po ju zbulon kryesisht përmes faqes së internetit të biznesit tuaj, duhet të bëni çdo përpjekje për t'i treguar atyre se jeni në TikTok. Për shembull, mund të shtoni ikonat e profilit të TikTok dhe butonat e ndarjes dhe gjithashtu të futni përmbajtjen e TikTok në të gjithë faqen tuaj të internetit.

Sigurisht, jo çdo vizitor i faqes në internet do të jetë një përdorues entuziast i TikTok, por ju mund të prisni që disa prej tyre të jenë. Dhe nëse i njoftoni se jeni aktiv në TikTok, ata ka të ngjarë t'ju kontrollojnë në platformë dhe t'ju ndjekin nëse miratojnë përmbajtjen tuaj.

Përfundim

Pra, këto ishin 10 nga mënyrat më efektive për të marrë ndjekës falas të TikTok. Për më tepër, ju gjithashtu mund të eksploroni shërbimet që ne duhet të ofrojmë për të rritur ndjekjen tuaj në TikTok. Ju urojmë gjithë të mirat në udhëtimin tuaj në TikTok!

Pyetjet më të bëra më shpesh

A keni një pyetje në lidhje me GoViral? Shihni listën më poshtë për pyetjet tona më të shpeshta. Nëse pyetja juaj nuk është e shënuar këtu, atëherë ju lutemi na kontaktoni.

Thjesht regjistruar, atëherë hyrje dhe vizitoni seksionin "Fitoni monedha" për të filluar shikimin e videove të TikTok dhe/ose YouTube. Çdo video që shikoni, pëlqeni, komentoni ose ndiqni/abonoheni do t'ju fitojë monedha.

Pasi të keni monedha për të shpenzuar, importoni videot tuaja TikTok ose YouTube në seksionin "Videot e mia" dhe zgjidhni sasinë e ndjekësve, pëlqimeve, shikimeve dhe komenteve që dëshironi të merrni për secilën video.

Dorëzoni porositë tuaja dhe rrini ulur ndërsa rrjeti ynë jep gjithçka!

Vazhdoni të fitoni monedha falas në mënyrë që të mund të porosisni më shumë shërbime në videot tuaja TikTok ose YouTube, ose vizitoni "Blini monedha" për t'i blerë ato.

Po, po! Thjesht hyrje dhe vizitoni "Fto & Fito Më shumë" për të gjetur URL -në tuaj unike të referimit.

Çdo person që i referoheni rrjetit tonë që regjistron një llogari dhe fiton monedha do t'ju fitojë komision 10%.

Kjo do të thotë, nëse referoni 10 persona që secili fiton 1,000 monedha (10,000 monedha gjithsej), automatikisht do të shpërbleheni me 10% të kësaj, që është 1,000 monedha.

Referimi i përdoruesve te GoViral është mënyra më e lehtë dhe më e lehtë për ju që të fitoni automatikisht monedha nga përpjekjet e referimeve tuaja.

Strategjitë më të mira për të referuar përdoruesit me URL-në tuaj unike përfshijnë:

1. Postoni një video të TikTok ose YouTube për GoViral.

2. Dërgoni me email / mesazh miqtë dhe kolegët tuaj të cilët gjithashtu kanë kanale në YouTube.

3. Shkruani një postim në blog për GoViral në faqen tuaj të internetit.

4. Ndani URL-në tuaj unike të referimit në Facebook, Twitter dhe platforma të tjera sociale.

5. Fjala e gojës.

6. Bëhuni krijues! Ka mënyra të panumërta që ju mund t'i referoni përdoruesit te GoViral!

Të gjitha shërbimet që ofron rrjeti ynë janë kompletuar plotësisht nga bashkësia e përdoruesve të regjistruar të GoViral të cilët kryejnë veprime për të fituar monedha. Kjo do të thotë që shpejtësia në të cilën ofrohet çdo shërbim ndryshon në bazë të trafikut që marrim, si dhe porosive që janë në rrjetin tonë në çdo moment të caktuar. Ndonjëherë ato dorëzohen shumë shpejt dhe ndonjëherë ato dorëzohen me një ritëm më të ngadaltë.

Nëse dëshironi që porositë tuaja të dorëzohen më shpejt, ju duhet hyrje dhe vizitoni faqen "Anëtarësimi", ku mund të azhurnoni në planet Gold ose Platinum me pagesë dhe të merrni "Transaksionet me Prioritet".

Planet Gold dhe Platinum do t'i vendosin videot tuaja përpara të tjerëve për të marrë shërbimet tuaja shumë më shpejt!

Postimet më të fundit në blog

Këshilla për t'iu përgjigjur komenteve të urrejtjes në videon tuaj në YouTube
21st nëntor 2022

Këshilla për t'iu përgjigjur komenteve të urrejtjes në videon tuaj në YouTube

Pavarësisht se sa i suksesshëm bëhet kanali juaj në YouTube, nuk mund t'i shpëtoni kurrë komenteve të urrejtjes. Thjesht, sado të përpiqeni, nuk mund t'i kënaqni të gjithë. Disa përdorues...

Temat që njerëzit nuk duan t'i shikojnë në YouTube
8th Nëntor 2022

Temat që njerëzit nuk duan t'i shikojnë në YouTube

Ka lloje të panumërta të përmbajtjes video që mund të konsideroni krijimin për kanalin tuaj në YouTube. Pavarësisht se çfarë lloj përmbajtje krijoni, fakti është se nëse...

Si të krijoni lista dëgjimi në YouTube që sjellin shikues
30th gusht 2022

Si të krijoni lista dëgjimi në YouTube që sjellin shikues

Krijimi i listave për luajtje në YouTube mund të jetë një mënyrë e shkëlqyer për krijuesit e përmbajtjeve për të marrë më shumë shikime në YouTube. Nëse jeni i ri në YouTube dhe nuk keni krijuar një listë për luajtje më parë, ju jeni...

Duke shërbyer me krenari mijëra përdorues të YouTube

Shikoni rishikimet e përdoruesve të GoViral dhe përvojën e tyre

[WPCR_SHOW POSTID=”9″ NUM=”6″ PAGINATE=”1″ PERPAGE=”6″ SHOWFORM=”1″ HIDEREVIEWS=”0″ HIDERESPONSE=”0″ SNIPPET=”” MË SHUMË=”OM=” HIDECUST ]

Çfarë po prisni?

Bashkohuni me rrjetin tonë falas TikTok dhe filloni të merrni ndjekës, pëlqime, shikime dhe komente sot!

Regjistrohu Tani
en English
X
Dikush në blerë
më parë