Blej Shikimet e YouTube

Blej Shikimet e YouTube
1000Views$ 20
2000Views$ 40
5000Views$ 60
30000Views$ 240
$100 Pagesa e siguruar Pagesa e siguruar
Pse duhet të blini shikime në YouTube?

Pse duhet të blini shikime në YouTube?

Blerja e shikimeve në YouTube mund të jetë një mënyrë e zgjuar për të rritur kanalin tuaj dhe për të arritur më shumë shikues të mundshëm. Duke rritur renditjen dhe shikueshmërinë e videos suaj në YouTube dhe platforma të tjera, ju mund të tërheqni më shumë trafik organik nga shikuesit që janë të interesuar për përmbajtjen dhe markën tuaj.

Cilat janë shikimet në YouTube?

Cilat janë shikimet në YouTube?

Shikimet në YouTube janë sa herë është shikuar një video në platformë. Shikimet janë thelbësore për matjen e popullaritetit dhe shtrirjes së një videoje, si dhe potencialin e saj për të gjeneruar të ardhura nga reklamat. YouTube numëron një shikim vetëm kur një përdorues shikon një video dhe qëndron i lidhur për të paktën 30 sekonda.

Reputacioni ynë: Ndërtuar mbi mijëra klientë të lumtur

Pse duhet të zgjidhni GoViral?

Rezultatet e shpejta

Rezultatet e shpejta

Porosia juaj fillon të dorëzohet menjëherë pas blerjes, duke ju dhënë rezultate në të njëjtën ditë! Porositë më të mëdha mund të duhen disa ditë për t'u dorëzuar plotësisht.

Dorëzimi i garantuar

Dorëzimi i garantuar

Ne premtojmë t'ju ofrojmë të gjitha shërbimet që blini nga ne, plotësisht, sa herë që bëni një porosi!

Nuk ka rezultate të rënies

Nuk ka rezultate të rënies

Ne ofrojmë rezultate pa rënie! Nëse ndodh ndonjë rënie, na shtrij dhe ne premtojmë të mbushim deri në 12 muaj pas datës së blerjes suaj.

Garancia e rimbursimit

Garancia e rimbursimit

Nëse nuk jemi në gjendje të ofrojmë shërbimet që keni porositur, ju do t'i ktheni paratë tuaja. Për të mësuar më shumë, lexoni rreth tonë Politika rimbursimi ose mundeni Na Kontaktoni për ndihmë shtesë.

Opsione të sigurta pagese

Opsione të sigurta pagese

Ne sigurojmë siguri të plotë të informacionit të kartës suaj të kreditit duke përdorur metoda të sigurta pagese. Kur bëni pagesa me kriptomonedhë, mund të jepni detaje të pasakta të faturimit.

Nuk kërkohet fjalëkalim

Nuk kërkohet fjalëkalim

Ne kurrë nuk do të kërkojmë për fjalëkalimet tuaja. Për të ruajtur sigurinë e llogarive tuaja, përmbahuni nga ndarja e fjalëkalimeve tuaja me të tjerët.

24 / 7 Mbështetja e klientit

24 / 7 Mbështetja e klientit

Ekipi ynë i përkushtuar i mbështetjes së klientit është i aksesueshëm për ju në çdo kohë. Sa herë që na kontaktoni, ne garantojmë një përgjigje të shpejtë.

Kërkesa jonë e vetme

Kërkesa jonë e vetme

Për të garantuar gjurmim të saktë dhe rezultate optimale, është thelbësore të shmangni blerjen e të njëjtit shërbim nga shumë faqe në internet në të njëjtën kohë.

Shndërrojini videot tuaja në ndjesi virale!

Si të blini shikime në YouTube

Hapi tjeter

Zgjidhni paketën tuaj

Zgjidhni sasinë e shikimeve në YouTube që dëshironi të porosisni dhe më pas klikoni "Bli tani".

Hapi tjeter

Fut URL-në e videos

Fut URL-në e videos tënde në YouTube gjatë blerjes. Ju mund ta ndani porosinë tuaj në disa video (minimumi 1000 shikime për video).

Filloni të merrni rezultate

Pasi të keni bërë porosinë tuaj, ne do t'ju dërgojmë me email një faturë konfirmimi. Më pas, uluni, relaksohuni dhe shijoni rritjen e shpejtë të videos!

Pse krijuesit duhet të blejnë shikime në YouTube

Pse krijuesit duhet të blejnë shikime në YouTube

YouTube është platforma më e madhe në botë për ndarjen e videove. Por është gjithashtu shumë konkurrues dhe i zhurmshëm. Për të dalluar dhe rritur kanalin tuaj, duhet të blini shikime në YouTube. Blerja e shikimeve në YouTube mund të rrisë renditjen dhe shikueshmërinë e videos suaj, të tërheqë më shumë shikues organikë, të rrisë besueshmërinë dhe reputacionin tuaj dhe t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja në YouTube më shpejt dhe më lehtë. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë pse blerja e shikimeve në YouTube është një strategji e shkëlqyer për çdo krijues dhe si ta bëjë atë në mënyrë të sigurt dhe të sigurt.

1. Rrit dukshmërinë dhe ekspozimin tuaj

Blerja e shikimeve në YouTube mund të rrisë ekspozimin dhe shikueshmërinë tuaj në shumë mënyra. Së pari, mund të rrisë në qiell renditjen dhe shikueshmërinë e kanalit dhe videove tuaja në YouTube. Algoritmi i YouTube favorizon përmbajtjet e njohura me shumë shikime, pëlqime, komente dhe angazhim të përdoruesit. Duke blerë shikime në YouTube, mund t'i jepni kanalit tuaj prova sociale dhe të optimizoni çdo metrikë për t'i bërë videot tuaja më të dukshme dhe të kërkueshme.

2. Rrit besueshmërinë tuaj

Një përfitim tjetër i blerjes së shikimeve në YouTube është se mund të ndihmojë në rritjen e besueshmërisë tuaj në këtë platformë të njohur të mediave sociale. Kur njerëzit shohin se videot tuaja kanë një numër të madh shikimesh, ata kanë më shumë gjasa t'i besojnë përmbajtjes tuaj dhe t'ju shohin si një autoritet në vendin tuaj. Marrja e shumë shikimeve në videot tuaja mund të përmirësojë imazhin tuaj si krijues i përmbajtjes dhe të rrisë konvertimet dhe shitjet tuaja.

3. Përmirëson renditjen e motorit tuaj të kërkimit

Mund të mos ju habisë fakti që studimet tregojnë se përdoruesit shpenzojnë më shumë se 70% të kohës së tyre duke u angazhuar në përmbajtjen që rekomandon algoritmi. Kjo tregon se sapo algoritmi promovon një video, ka shumë mundësi që ajo të tërheqë vëmendjen e shikuesit.

Dhe cila është mënyra më e mirë për t'i ngritur videot tuaja në renditjen e SERP (faqes së rezultateve të motorit të kërkimit) të YouTube sesa t'i jepni videove tuaja shumë shikime? Bërja e kësaj do ta bëjë më të lehtë për njerëzit që të gjejnë kanalin tuaj kur kërkojnë fjalë kyçe të lidhura.

4. Merrni rritje më të shpejtë

Blerja e shikimeve në YouTube mund t'ju ndihmojë të rriteni më shpejt dhe të arrini një audiencë më të gjerë. Kur keni një numër të madh shikimesh, mund të tërheqë më shumë abonentë dhe të rrisë angazhimin në kanalin tuaj.

5. Rrit mundësitë tuaja për fitim parash

Blerja e shikimeve në YouTube mund t'ju ndihmojë të kualifikoheni për Programin e partneritetit të YouTube kur keni mbi 4,000 orë shikimi në videot tuaja. Ky program ju lejon të fitoni para nga videot tuaja dhe të fitoni para nga reklamat që shfaqen në kanalin tuaj.

6. Rritni shanset për tu bërë virale

Nëse videot tuaja kanë shumë shikime, ato kanë më shumë gjasa të përhapen nga përdorues të tjerë në mediat sociale dhe platforma të tjera. Kjo mund të krijojë një efekt domino që tërheq më shumë shikues organikë kureshtarë për përmbajtjen dhe markën tuaj.

Në fund, blerja e shikimeve në YouTube nga një kompani e besueshme që ofron shërbime të marketingut të mediave sociale me cilësi të lartë mund të jetë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur shikueshmërinë dhe ekspozimin për kanalin tuaj, për të rritur besueshmërinë, për të përmirësuar renditjen e motorëve të kërkimit, për t'u rritur më shpejt, rrisin mundësitë e fitimit të parave, dhe rrisin shanset për tu bërë virale.

Gjashtë këshilla të thjeshta për të marrë më shumë shikime

Gjashtë këshilla të thjeshta për të marrë më shumë shikime

Të bëhesh një ndikues dhe të rritësh popullaritetin e kanalit tënd në YouTube kërkon më shumë sesa thjesht të kesh një fytyrë të bukur dhe përmbajtje të shkëlqyer. Kanali juaj duhet të përputhet me rregullat e algoritmit të YouTube për të pasur sukses.

Ndjekja e këtyre gjashtë këshillave do t'ju ndihmojë të merrni më shumë shikime:

1. Optimizoni videot tuaja për SEO

Optimizimi i motorit të kërkimit (SEO) është thelbësor nëse dëshironi që videot tuaja të zbulohen në YouTube. Sigurohuni që të përfshini fjalë kyçe përkatëse në titujt, përshkrimet dhe etiketat e videove tuaja.

2. Krijoni përmbajtje me cilësi të lartë

Krijimi i përmbajtjes me cilësi të lartë është thelbësor nëse doni të tërheqni dhe mbani shikues në YouTube. Sigurohuni që videot tuaja të jenë të prodhuara mirë, informuese dhe tërheqëse.

3. Promovoni videot tuaja në mediat sociale

Promovimi i videove tuaja në platforma të tjera të mediave sociale mund të ndihmojë në rritjen e shikueshmërisë së tyre dhe të tërheqë më shumë shikues në kanalin tuaj. Ndani videot tuaja në platforma si Twitter, Facebook dhe Instagram.

4. Bashkëpunoni me YouTubers të tjerë

Bashkëpunimi me YouTuber të tjerë mund t'ju ndihmojë të arrini audienca të reja dhe të rrisni ekspozimin tuaj në platformë. Gjeni krijues të tjerë në zonën tuaj dhe kontaktoni ata për bashkëpunimin në një video.

5. Angazhohuni me audiencën tuaj

Angazhimi me audiencën tuaj është thelbësor nëse doni të krijoni një ndjekës besnik në YouTube. Përgjigjuni komenteve, kërkoni komente dhe krijoni përmbajtje që rezonon me shikuesit tuaj.

6. Përdorni promovimin me pagesë

Drejtimi i fushatave dhe promovimeve të ligjshme të mediave sociale mund të ndihmojë në rritjen e shikueshmërisë së videove tuaja dhe në tërheqjen e më shumë shikuesve në kanalin tuaj. Merrni parasysh përdorimin e platformave si Google Ads ose Facebook Ads për të promovuar videot tuaja.

Si të rritni shikimet tuaja në YouTube në mënyrë organike

Si të rritni shikimet tuaja në YouTube në mënyrë organike

Mënyra më e mirë për të rritur shikimet tuaja në YouTube në mënyrë organike është të angazhoheni me audiencën tuaj në YouTube. Angazhimi me audiencën tuaj është mënyra më e mirë për të krijuar një marrëdhënie dhe një komunitet me shikuesit tuaj. Dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të tregoni personalitetin dhe pasionin tuaj për përmbajtjen tuaj, të dëgjoni dhe t'u përgjigjeni nevojave dhe interesave të shikuesit tuaj me përmbajtje të vlefshme.

Thënë kështu, këtu janë disa këshilla për t'ju ndihmuar të angazhoheni me audiencën tuaj të synuar dhe të rrisni shikimet tuaja në YouTube:

1. Jini gjithmonë vetvetja dhe jini autentike

Një nga mënyrat më të mira për t'u angazhuar me audiencën tuaj në YouTube është të jeni vetvetja dhe të jeni autentikë. Gjithmonë tregoni personalitetin tuaj dhe pasionin tuaj për përmbajtjen tuaj në videot tuaja. Gjithashtu, sigurohuni që të jeni të sinqertë dhe transparent me shikuesit tuaj për qëllimet, sfidat, opinionet dhe përvojat tuaja.

Shmangni tendencën e vazhdueshme të kopjimit ose imitimit të krijuesve të tjerë ose të qenurit të rremë ose mashtrues për shikuesit tuaj. Të qenit vetvetja mund t'ju ndihmojë të krijoni një identitet unik dhe origjinal të markës për kanalin dhe videot tuaja. Mund t'ju ndihmojë gjithashtu të tërheqni dhe të mbani shikuesit që rezonojnë me ju dhe ju besojnë.

2. Qëndroni të qëndrueshëm dhe të besueshëm

Një mënyrë tjetër për të rritur shikimet e videos suaj është të jeni të qëndrueshëm dhe të besueshëm. Ju duhet të ngarkoni video rregullisht dhe shpesh për t'i mbajtur shikuesit tuaj të interesuar dhe të angazhuar në përmbajtjen tuaj. Ju gjithashtu duhet t'i përmbaheni një orari ose një rutine për të krijuar pritshmëri dhe pritje për shikuesit tuaj.

Sigurohuni që të mbani një cilësi dhe stil të qëndrueshëm për videot tuaja për të krijuar një identitet koherent dhe koheziv të markës për kanalin dhe videot tuaja. Qëndrimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm mund t'ju ndihmojë të krijoni një bazë besnike fansash që do t'i shikojnë videot tuaja rregullisht dhe do të mbështesin rritjen tuaj. Mos jini ai YouTuber që zhduket me muaj pa postuar një video.

3. Jini ndërveprues dhe të përgjegjshëm

Mënyra e tretë për të rritur shikimet tuaja në YouTube është të ndërveproni dhe t'u përgjigjeni shikuesve tuaj. Inkurajoni shikuesit tuaj të ndërveprojnë me videot tuaja duke pëlqyer, komentuar, ndarë dhe abonuar. Ju gjithashtu duhet t'i pyesni shikuesit tuaj për komente, sugjerime, pyetje dhe mendime mbi përmbajtjen tuaj.

Ju madje mund ta bëni këtë një hap më tej duke krijuar mundësi që shikuesit tuaj të marrin pjesë në procesin e krijimit të përmbajtjes tuaj duke u kërkuar atyre ide, sfida, kërkesa ose bashkëpunime.

Ndërveprimi me shikuesit tuaj nëpërmjet angazhimit në mediat sociale mund t'ju ndihmojë të krijoni një marrëdhënie dhe komunitet solid, duke i bërë ata të ndihen më të vlerësuar dhe të përfshirë në rritjen e kanalit tuaj. Abonentët tuaj do t'i shikojnë gjithmonë videot tuaja nëse mendojnë se kanë një aksion në krijimin tuaj.

Pyetjet e bëra më shpesh

Ka shumë arsye pse ju duhet të blini shikime në YouTube. Së pari, ata mund të ndihmojnë kanalin tuaj të renditet më lart në motorët e kërkimit. Ata gjithashtu mund të rrisin shanset që përdoruesit e vërtetë të YouTube të klikojnë në videot tuaja dhe t'i shikojnë ato.

Blerja e shikimeve mund të ndihmojë në ekspozimin e kanalit tuaj ndaj një baze më të gjerë audiencë, shumë prej të cilave nuk do ta kishin zbuluar kanalin tuaj ndryshe. Gjithashtu, marrja e më shumë shikimeve do ta ndihmojë kanalin tuaj në YouTube të fitojë besimin e shikuesit dhe të krijojë reputacionin tuaj në internet.

Blerja e shikimeve në YouTube nuk është e paligjshme, por duhet të keni kujdes se nga cila kompani zgjidhni të blini shërbimet tuaja të mediave sociale. Disa kompani mund të dëmtojnë reputacionin dhe rezultatet tuaja duke ofruar pamje të rreme përmes mjeteve inorganike. Ne jemi një kompani e besueshme që ofrojmë vetëm shikime reale në YouTube. Ne kujdesemi për kënaqësinë e klientit dhe ofrojmë vetëm shërbime etike dhe të ligjshme me cilësi të lartë.

Filloni duke kryer një hulumtim të plotë të fjalëve kyçe. Algoritmi i YouTube i kushton vëmendje gjithçkaje rreth kanalit tuaj, nga fjalët kyçe që përdorni deri te përshkrimi i kanalit, titujt e videove, përshkrimet e videove dhe etiketat.

Por, mos u ndalni me kaq, optimizoni gjithashtu videot tuaja (para dhe pas ngarkimit). Ky është lehtësisht hapi më i rëndësishëm. Plotësoni seksionin Rreth. Ndiqni një orar të vazhdueshëm ngarkimi dhe gjeni mënyra të zgjuara për t'u angazhuar në mënyrë krijuese me shikuesit tuaj.

Megjithatë, blerja e shikimeve në YouTube mbetet mënyra më e mirë për të rritur performancën e videos dhe për ta renditur atë në motorin e kërkimit të YouTube.

Po, çdo shikim në YouTube që merrni nga ne janë nga përdorues të vërtetë të YouTube.

Absolutisht! Blerja e shikimeve në YouTube do t'ju ndihmojë të përdorni algoritmin e YouTube për t'u ekspozuar ndaj një baze më të gjerë shikuesish. Dhe kjo mund të rrisë shikimet, pëlqimet, shpërndarjet dhe pajtimtarët tuaj.

Jo, ne nuk do të kërkojmë kurrë fjalëkalimin e llogarisë suaj dhe ju këshillojmë që ta mbani sekret fjalëkalimin tuaj! Na duhet vetëm URL-ja e videos suaj në YouTube për të ditur se në cilat video t'i dërgojmë shikimet tuaja.

Është krejtësisht e sigurt për të blerë shikime në YouTube nga ne. Mijëra klientë na besojnë sepse ne ofrojmë shërbimin më të mirë të shikimeve në YouTube në treg dhe përdorim sistemin më të sigurt të portës së pagesave të koduar ssl për të mbrojtur informacionin e kartës suaj të kreditit. Mund të mbështeteni tek ne për të ofruar shikime me cilësi të lartë që do të rrisin angazhimin tuaj në YouTube. Plus, ne kemi një ekip të mbështetjes së klientit 24/7, i cili do t'ju rimbursojë nëse nuk e dorëzojmë porosinë tuaj.

Ju mund të jeni të sigurt se llogaria juaj nuk do të ndalohet ose fshihet për blerjen e shikimeve në YouTube. Po, YouTube përpiqet të zbulojë dhe të heqë aktivitetin e rremë nga platforma e mediave sociale, por ne ofrojmë shërbimin më cilësor dhe organik të rritjes së mediave sociale për të parandaluar probleme të tilla.

Për ta shpjeguar më mirë këtë, imagjinoni këtë situatë. Nëse YouTube ndalonte ose fshinte llogaritë që blenë shikime, dikush mund të blinte lehtësisht shikime të rreme për çdo llogari që urren dhe t'i fshinte ato. Pronari i llogarisë nuk do të kishte asnjë mënyrë për ta ndaluar këtë dhe do të ishte e padrejtë t'i fajësonte ata për këtë. Pra, marrja e paketave tona të shikimeve në YouTube është plotësisht e sigurt. Mbani mend, është thelbësore vetëm të blini shërbime të rritjes në YouTube me cilësi të lartë nga një ofrues shërbimi i besueshëm.

Blerja e shërbimeve të shikimeve të videove në YouTube mund të ndihmojë që kanali juaj të renditet më lart në YouTube, pasi algoritmi i YouTube do t'ua rekomandojë videot tuaja më shumë njerëzve, sepse ai ka shumë shikime.

YouTube numëron një shikim kur një përdorues shikon një video për të paktën 30 sekonda. Megjithatë, nëse videoja është më e shkurtër se 30 sekonda, numërimi i plotë i shikimeve llogaritet kur shikuesi shikon të gjithë videon.

Shërbimet tona në YouTube janë të shpejta dhe të besueshme! Por para se t'i dorëzojmë ato, duhet të bëjmë një verifikim. Ne kontrollojmë çdo blerje të bërë në GoViral. Ekipi ynë do të sigurojë që ju të keni plotësuar gjithçka në mënyrë korrekte përpara se të përpunojmë porosinë tuaj.

Ne garantojmë që të gjitha porositë fillojnë brenda 24-72 orëve. Por në shumicën e rasteve, rezultatet do t'i shihni brenda 1-3 orësh. Për të shmangur çdo vonesë në dorëzimin e porosisë tuaj, ju lutemi sigurohuni që na keni dhënë TË GJITHA informacionin e nevojshëm dhe që llogaria juaj NUK është private ose e kufizuar.

Çdo pamje që merrni nga ne do të mbetet e përhershme në llogarinë tuaj në YouTube. Megjithatë, nëse bie për ndonjë arsye, mundeni na kontaktoni dhe ne do t'i rimbushim ato.

Përshtypjet e blerësve

Këtu në GoViral, ne krenohemi me shërbimin e jashtëzakonshëm dhe çmimet e përballueshme. Mos e pranoni vetëm fjalën tonë - shikoni komentet tona të klientëve më poshtë.

Paraqisni rishikimin tuaj

[Kontakt-formë-7 404 "Not Found"]

Ne ofrojmë edhe më shumë shërbime marketingu

Opsionet e blerjes një herë pa abonim ose pagesa të përsëritura

Visa, Mastercard, AMEX, Discover, JCB, Maestro, Diners, Bitcoin, Cryptocurrency
  • Dorëzimi i garantuar
  • Rezultatet fillojnë në orët 24-72
  • Rezultatet vazhdojnë deri në përfundim
  • Nuk kërkohet fjalëkalim
  • 100% i Sigurt & Privat
  • Garancia e rimbushjes
  • Mbështetje 24 / 7
  • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje

Zhbllokoni potencialin e plotë të videos suaj!

en English
X
Dikush në blerë
më parë