Shikime falas në YouTube Pëlqime falas në YouTube Abonentë falas në YouTube Komentet falas në YouTube

#1 Platforma e angazhimit YouTube dhe TikTok për t'u bërë virale!

Fitoni monedha duke u angazhuar me llogaritë e anëtarëve të tjerë. Më pas, importoni videot tuaja në GoViral, zgjidhni shërbimet që dëshironi të merrni dhe brenda pak minutash do të filloni të merrni falas shikime, pëlqime komente dhe abonentë nga njerëz të vërtetë!

Merr Rritjen Falas në YouTube dhe TikTok tani! or Blej abonentë në YouTube

Përfitimet e përdorimit të GoViral Daily

Me të vërtetë Falas për Përdorim!

Me të vërtetë Falas për Përdorim!

Përjetoni falas një shërbim me cilësi premium me opsione për të azhurnuar me një tarifë.

Ju jep shikime, pëlqime, pajtimtarë dhe komente falas

Ju jep shikime, pëlqime, pajtimtarë dhe komente falas

Rrjeti ynë ju lejon të fitoni shpejt dhe me lehtësi pajtimtarë, shikime, pëlqime dhe komente falas. Gjithçka që ju nevojitet!

Rritja e Automatizuar e YouTube

Rritja e Automatizuar e YouTube

Futni videot tuaja në rrjetin tonë dhe futni sasinë e secilit shërbim që dëshironi të merrni. Pastaj, largohu dhe lejo që rrjeti ynë t'ju dërgojë automatikisht gjithçka.

Përmirëson rritjen organike

Përmirëson rritjen organike

Fitimi i pajtimtarëve, shikimeve, pëlqimeve dhe komenteve ndihmon në rritjen e renditjes së kërkimit tuaj, të cilat ndihmojnë në rritjen e rritjes organike dhe angazhimit tuaj.

Ju Kursen Kohë

Ju Kursen Kohë

Përqendrohuni në përmbajtjen dhe pasionin tuaj ndërsa rrjeti ynë sjell angazhim në kanalin dhe videot tuaja.

Super e lehtë për t'u përdorur

Super e lehtë për t'u përdorur

Ndërfaqja jonë është miqësore për përdoruesit dhe shpjegohet vetvetiu. Hyni, importoni videot tuaja, zgjidhni sasitë e pajtimtarëve, shikimet, pëlqimet dhe komentet për të marrë dhe keni mbaruar!

Si funksionon kjo gjë?

Fito Monedha

Fito monedha duke shikuar video dhe duke u angazhuar me to.

Fito Monedha

Kjo ishte e lehtë! Tani mund ta përdorni!

Shpenzoni monedhat tuaja

Shpenzoni monedhat tuaja për të marrë pamje, pëlqime, pajtimtarë dhe komente falas.

Shpenzoni monedhat tuaja

Uau! Janë monedhat që të çojnë këtu!

Merrni rezultate

Uluni ndërsa merrni abonentë, shikime, pëlqime dhe komente!

Merrni rezultate

Shijoni që kanali juaj të rritet çdo ditë!

Dëshmi të konsumatorëve

Faqja e internetit me pesë yje! Faqja e internetit funksionon shkëlqyeshëm dhe të gjitha proceset janë vërtet të sigurta dhe të sigurta. Nëse jeni duke kërkuar për shërbimin që mund të ndihmojë për të marrë ndjekës falas të TikTok, jeni thjesht në vendin e duhur. Mund t'i besoni GoViral 100%


@bobbyNYchannel

yll yll yll yll yll

Një faleminderit i madh! Punë e mrekullueshme! Falë GoViral unë gjithmonë marr shikime falas në YouTube. Do të doja ta gjeja GoViral më herët, kjo do ta bënte jetën time shumë më të lehtë.


@Lilly-Rose Bolton

yll yll yll yll yll

Thjesht duajeni këtë faqe në internet dhe gjithmonë do të fitoni pajtimtarë dhe pëlqime dhe shikime, ju lutemi filloni të përdorni këtë faqe në internet ju do ta doni këtë faqe në internet.


@4 LOJER ANËSOR

yll yll yll yll yll

Po kërkoja këshilla të vogla për të fituar abonentë për kanalin tim në YouTube në internet kur u ndesha me GoViral dhe me të vërtetë po përgojova pak, duke menduar se do të ishte një mashtrim. Për fat të mirë nuk ishte dhe unë arrita të fitoja dhjetë abonentë të mirë në pak minuta!


@janetteDemoAcc

yll yll yll yll yll

Faleminderit shumë djema për një shërbim kaq të mrekullueshëm! GoViral është APLIKACIONI MË I MIRË NDONJERË! Ku keni qenë gjatë viteve të fundit?


@ diana1987

yll yll yll yll yll

Merrni shikime falas në YouTube dhe fitoni kthime të vlefshme të biznesit me marketingun në YouTube

Shikime falas në YouTube

A po kërkoni të rritni biznesin tuaj dhe të maksimizoni fitimet e biznesit tuaj? Ju duhet të përdorni videon e marketingut. Asnjë strategji bashkëkohore e marketingut të biznesit nuk është e plotë sot pa një plan për video marketing. Mbi të gjitha, kur bëhet fjalë për marketingun e përmbajtjes, videot regjistrojnë ROI më të lartë. Pavarësisht nga qëllimet tuaja specifike prapa angazhimit me marketing në video, ushtrimi sigurisht do të japë.

Marketingu video është i njohur mirë në qarqet e marketingut për aftësinë e tij për të nxitur angazhimin e klientit dhe për të gjeneruar drejtime për biznesin tuaj. Nëse ende nuk e keni përfshirë marketingun video në planin tuaj të marketingut të përmbajtjes, është koha që e keni bërë këtë. Marketingu video do të shkallëzojë lartësi më të mëdha në të ardhmen e afërt dhe do të vërë në dispozicion një sërë përfitimesh të marketingut për biznesin tuaj.

Pse të zgjidhni YouTube për pritjen e përmbajtjes video të marketingut të biznesit tuaj

Ne nuk mund të flasim për video në internet dhe të mos përmendim YouTube. Uebfaqja e pritjes dhe ndarjes së videove është bërë sinonim i përmbajtjes video në internet. Në fakt, shumica e njerëzve nuk janë të vetëdijshëm, por YouTube ndodh të jetë motori i dytë më i popullarizuar i kërkimit në botë. Me fjalë të tjera, ju keni një audiencë të gatshme në faqen e internetit, dhe ngarkimi i përmbajtjes video të marketingut në YouTube ju ndihmon të renditeni më lart edhe në aspektin e SEO. Fitimi i shikimeve të YouTube në kanalin tuaj të biznesit YouTube mund t'ju ndihmojë të përmirësoni dukshmërinë e markës suaj dhe të përmirësoni shtrirjen e saj. Pra, pse ndoshta do të dëshironit të zgjidhni ndonjë faqe tjetër të mbajtjes së videove për të ngarkuar përmbajtjen tuaj të videos në marketing?

Përfitimet e matshme të mbështetura nga të dhënat e marketingut në YouTube

Në këtë seksion, ne hedhim një vështrim të hollësishëm të të gjitha avantazheve që merrni kur zgjidhni YouTube si platformën tuaj të preferuar për ndarjen e videove për marketing të biznesit tuaj:

  • Ekspozim i pabesueshëm - YouTube është mbreti i të gjitha shërbimeve të internetit për ndarjen e videove. Përdoruesit nga mosha 15-55 vjeç hyjnë në platformë rregullisht. Safeshtë e sigurt të thuhet se një video mund t'ju ndihmojë të vini re. Sidoqoftë, ka një ton përmbajtje video në faqen e internetit dhe duhet të jeni në gjendje të krijoni video me cilësi të optimizuar për t'u siguruar që ato të mos humbasin në detin e të gjitha videove të shumta të organizuara atje. Fitimi i shikimeve për përmbajtjen tuaj të videos mund të provojë se është punë e vështirë. Për këtë arsye, nëse mund të gjeni një mënyrë për të marrë shikime falas në YouTube për kanalin e biznesit tuaj në YouTube, duhet ta kapni atë me lehtësi.
  • Trafik i lartë - YouTube regjistron trafik të lartë përdoruesish gjatë gjithë ditës. Popullata e saj prej një miliarda përdoruesish shikon mbi një miliard orë video në manjatin e hostimit në internet. Shërbimi falas i pritjes së videove është në gjendje të arrijë një spektër më të gjerë të audiencave sesa televizioni kabllor. Ajo u ofron bizneseve me një strategji të shpërndarjes me kosto të ulët për videot e marketingut që prodhojnë. Nëse përdoret si duhet, edhe ju mund të renditni miliarda pikëpamje në përmbajtjen tuaj të videos në marketing, duke garantuar një rrymë biznesi hyrëse për markën tuaj.
  • Potencial për viralitet - YouTube ofron biznese me shumë potencial për ta bërë përmbajtjen e tyre video virale. Ju mund ta vendosni përmbajtjen tuaj të videos në disa komunikime të tjera të marketingut, të tilla si përzierja e saj në postimin tuaj të blogut ose ndarja e lidhjes së saj në një forum diskutimi të LinkedIn.
  • SEO e përmirësuar - Që kur Google bleu YouTube, motori i kërkimit rendit faqet e internetit me përmbajtje video YouTube më lart në motorët e tij të kërkimit. Me fjalë të tjera, jo vetëm që ndërtimi i strategjisë suaj të përmbajtjes video rreth YouTube ju ndihmon të fitoni pamje që përfitojnë nga marketingu juaj në YouTube, por gjithashtu përfiton nga përpjekjet tuaja të përgjithshme të marketingut dixhital. Kur rritet renditja SEO për uebfaqen e biznesit tuaj, faqja në internet e markës tuaj regjistron automatikisht shikime më të larta të faqeve.
  • Integrim i lehtë me marketingun e mediave sociale - Asgjë nuk funksionon aq efektivisht për marketing në rrjetet sociale sesa përmbajtja e përbashkët video. Kur krijoni një video të marketingut me vlerë të lartë për biznesin tuaj në YouTube, ju gëzoni fleksibilitetin e ndarjes së saj në faqet tuaja të mediave sociale. Më shumë njerëz ka të ngjarë të shikojnë video në platformat e mediave sociale që shfaqen në burimet e tyre të lajmeve sesa të kërkojnë në kanalin e biznesit tuaj. Nëse ata e konsiderojnë përmbajtjen tuaj të videos të pëlqyeshme në mediat sociale, ata do ta ndajnë atë me miqtë dhe të njohurit e tyre përmes dorezave të tyre personale të mediave sociale. YouTube, pra, ju lejon të kombinoni përfitimet e marketingut video dhe marketingut të mediave sociale në një strategji të marketingut të drejtuar nga rezultate të larta.
  • Arritje ndërkombëtare - YouTube gëzon popullaritet në të gjithë botën. Isshtë funksional në 88 vende dhe ofrohet në 76 gjuhë të ndryshme. Asnjë shërbim tjetër i mbajtjes së videove në internet nuk mund të zgjerojë videot e marketingut të biznesit tuaj në shtrirjen globale që mund të ketë YouTube. Kur merrni shikime falas në YouTube dhe rritni me sukses numrin e shikimeve për videot tuaja të marketingut të markave në YouTube, ju i siguroni asaj sanksione shoqërore. Audiencat janë më të pranueshëm për një video me numër të lartë shikimi sesa për një video që duket se është parë nga më pak njerëz para tyre.

Si të filloni me marketingun në YouTube

Tani që jeni gati të merreni me YouTube Marketing, ne menduam se mund të përdorni një udhëzues se si të filloni. Marketingu në YouTube mund të duket i rëndë për fillestarët që nuk e kanë përdorur shërbimin e pritjes dhe ndarjes së videove si një mjet marketingu. Marketingu efektiv i YouTube përfshin një numër detyrash që kërkojnë vëmendjen dhe kujdesin tuaj të duhur. Ju duhet të dini se si të krijoni një kanal në YouTube për rezultatet më të mira dhe të optimizoni videot që krijoni në YouTube për t'u renditur lartë në motorët e kërkimit në internet. Ju gjithashtu duhet të kuptoni se si të menaxhoni dhe të operoni fushatat reklamuese në YouTube, si dhe të analizoni metrikat e vëna në dispozicion nga analitikat e videove të YouTube.

Më poshtë, ne ndajmë tregues se si mund të filloni udhëtimin tuaj të marketingut me video në YouTube në mënyrë efektive për të përfituar biznesin e markës suaj.

Krijimi dhe funksionimi i një kanali biznesi në YouTube

Nëse dëshironi të merrni përfitime optimale nga marketingu i biznesit tuaj në YouTube, zgjidhni një llogari marke në Google për t'u regjistruar në YouTube sesa duke përdorur llogarinë tuaj personale. Një llogari e markës do të lejojë që shumë njerëz të identifikohen në llogarinë e markës suaj në YouTube dhe jo vetëm personin që e ka krijuar atë. Nëse përdorni llogarinë tuaj personale të Google, emri i përdoruesit i llogarisë tuaj YouTube do të jetë ai që keni specifikuar tashmë për veten tuaj në Google. Krijimi dhe menaxhimi i shumë kanaleve në YouTube bëhet njëkohësisht një përvojë e përsosur me një Llogari të Markës, nga e cila do të përfitoni ndërsa biznesi juaj rritet.

Krijimi efektiv i përmbajtjes është vështirë se kurrë i mundur pa hulumtime adekuate. Nëse dëshironi që videot tuaja në YouTube të performojnë mirë, mësoni pak rreth demografisë së audiencës tuaj në YouTube. Nga cila kulturë përshëndesin shumica e tyre, cili është diapazoni i moshës së tyre dhe si po zgjedhin të konsumojnë përmbajtjen tuaj? Përvetësimi i vetes me këtë informacion do t'ju ndihmojë të prodhoni përmbajtje të marketingut në YouTube të synuar me konvertim më të lartë. Nëse e keni botuar tashmë përmbajtjen e videos në kanalin YT të markës suaj, mund të përdorni skedën Analytics të faqes së internetit për të mësuar në lidhje me demografinë dhe sjelljen e audiencës tuaj. Shikoni për mbivendosje në demografinë e audiencës me ndjekësit tuaj në faqet e tjera të mediave sociale. Duhet t'ju ndihmojë në krijimin e përmbajtjes suaj të përgjithshme të marketingut.

Krahasoni dhe vlerësoni performancën e markës suaj në YouTube me atë të konkurrentëve tuaj. Shikoni pamjet në videot e tyre dhe numrin e pajtimtarëve në kanalet e tyre. Më pas mund të vendosni standarde për performancën e videove tuaja të marketingut në YouTube në përputhje me rrethanat. Ju gjithashtu mund të dëshironi të vini re fjalët kyçe që ata kanë përdorur dhe përshkrimet e përmbajtjes që ata kanë dhënë për frymëzim për të krijuar videot tuaja. Kjo tha, jini gjithmonë origjinal në qasjen tuaj. Mbajtja e një kartele në videot në modë në YouTube është gjithashtu një praktikë e mirë, e cila do t'ju ndihmojë të merrni këshilla dhe truket për krijimin e përmbajtjes video me performancë të lartë.

Optimizimi i përmbajtjes së videos në YouTube për rezultatet më të mira

YouTube është një motor kërkimi për videot që rendit përmbajtjen e tij bazuar në fjalë kyçe, tituj, përshkrime etj., Njësoj si çdo motor tjetër kërkimi. Nëse dëshironi që përmbajtja juaj e videos në YouTube të gjendet lehtësisht dhe të merrni shikime falas në YouTube si parazgjedhje, do të dëshironi të optimizoni videot që krijoni për shërbimin e pritjes. Algoritmi i rekomandimeve të YouTube sugjeron video për audiencat bazuar në preferencat e tyre të shikimit. Ju mund të arrini një numër të lartë shikimesh për videot që krijoni duke kryer kërkime themelore të fjalëve kyçe në YT dhe duke hartuar përmbajtje video të ngjashme për fjalë kyçe me performancë të lartë. E tëra çfarë duhet të bësh është -

  • Dilni me një titull të fortë me fjalë kyçe të rëndësishme që do të pranohen lehtësisht nga algoritmi YouTube. Mundohuni të mos jeni spammy ose të ndiqni shkrimin e stilit të klikimit; do të çojë në mënyrë të pashmangshme në SEO të dobët për videon tuaj në YouTube.
  • Personalizoni fotografinë tuaj të videos. Miniatura juaj e videos është ndër gjërat e para që audienca vëren në lidhje me videon tuaj në YouTube. Një miniaturë tërheqëse për tërheqjen e syve do të inkurajojë njerëzit të klikojnë dhe të luajnë përmbajtjen tuaj të videos në YouTube. Bëni këtë miniaturë sa më me rezolucion të lartë për rezultatet më të mira.
  • Shkruani një përshkrim të qartë dhe konciz të videos. Njerëzit kanë më shumë të ngjarë të luajnë një video dhe ta shikojnë atë deri në fund nëse mund të konstatojnë se tema e videos është me interes për ta. Një përshkrim i pasur me fjalë kyçe për videon tuaj do ta bëjë videon tuaj më tërheqëse për shikuesit dhe do t'i ndihmojë në ruajtjen e tyre gjatë kohës së ekzekutimit.
  • Përfshini CTA në formën e kartave, shenjave ujore dhe reklamave të parakolpëve. Ju dëshironi që audienca e videos tuaj promovuese në YouTube të ndërmarrë veprime në favor të biznesit tuaj. Futja e hollësishme e këtyre elementeve në përmbajtjen e videove të marketingut të markës suaj YouTube mund t'i japë audiencës tuaj video shtytjen që u duhet për të hyrë në hinkën e shitjeve të biznesit tuaj.

Inkurajoni audiencën tuaj në YouTube të pëlqejë, ndajë dhe pajtoni videot tuaja. Ajo nxit angazhimin dhe ndikon në mënyrë të favorshme në gradën tuaj në algoritmin YouTube.

Një strategji efektive dhe me performancë të lartë të marketingut të përmbajtjes në YouTube është ajo që rregullisht rivlerëson veten dhe rimodelon vetveten për ta bërë atë të përputhshme me nevojat dhe dëshirat e audiencës. Ajo gjithashtu ecën në hap me trendet më të fundit të tregut. Kur krijoni një kanal YouTube për biznesin tuaj, do të bëni mirë të hartoni dhe ndiqni një orar të publikimit të videove për të organizuar përpjekjet tuaja të marketingut video.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të theksoni më tej përmbajtjen tuaj duke shtuar titra për ta, duke i organizuar ato në lista për luajtje dhe duke krijuar një rimorkio për kanalin tuaj YouTube. Ju mund të diversifikoni portofolin tuaj të përmbajtjes së videos në YouTube duke krijuar lloje të ndryshme të videos për të shitur markën tuaj. Për shembull, mund të ngarkoni një blog video të Përvojës së Klientit për çdo çift video shpjegues që zhvilloni për kanalin tuaj.

Marketingu i ndikuesve aktualisht po regjistron sukses të lartë. Ju mund të lidhni një partneritet me YouTubers të njohur për të popullarizuar kanalin e videos në YouTube të markës suaj ose të keni ndikues të shquar të ndajnë videot tuaja në media të tjera sociale. Truku për të operuar një kanal të pëlqyer në YouTube është të vlerësoni performancën e përmbajtjes tuaj të videos në YouTube në mënyrë periodike dhe të bëni ndryshime sipas dëshirës për ta azhurnuar me kohën. Disa mjete, të tilla si Canva dhe Channelview, janë në dispozicion në internet, të cilat mund të ndihmojnë dhe rrisin përpjekjet tuaja të marketingut. Nëse dëshironi të rritni marketingun tuaj të videos në YT, mund të konsideroni t'i përdorni edhe ata.

Përfundim

Për ta përmbledhur, marketingu në YouTube duket si një pa mend kur keni ndërmend të futeni në botën e marketingut video. Ndërsa ka disa shërbime të pritjes dhe ndarjes së videove të ofruara falas në internet si Vimeo dhe DailyMotion, askush nuk mund të rivalizojë arritjen dhe lehtësinë e përdorimit të ofruar nga YouTube. YouTube ofron një faqe interneti të mirëmbajtjes dhe ndarjes së videos në mbarë botën, me një ndërfaqe të thjeshtë, pa probleme, të cilën madje edhe fillestarët mund të përdorin për të ngarkuar përmbajtjen e tyre të videos. Sot, YouTube është gjithashtu një nga faqet e internetit më të përdorura në të gjitha mediat dixhitale. Ju do të bënit mirë duke shfrytëzuar potencialin e tij për të arritur një audiencë më të gjerë për markën tuaj.

Ne kemi detajuar mbi të gjitha hapat që mund të ndiqni për të zhvilluar një strategji produktive të marketingut në YouTube për biznesin tuaj. Nëse mendoni se do të përfitonit nga ndihma e shtuar në krijimin e një kanali të suksesshëm biznesi YouTube, keni ardhur në vendin e duhur. Merrni shikime falas në YouTube dhe rrisni marketingun e videove të biznesit tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Nëse dëshironi që audienca juaj të shikojë përpara për përmbajtjen e prodhuar nga kanali i markës suaj në YouTube, mund të mbështeteni në përvojën dhe ekspertizën tonë për t'ju ndihmuar. Rritni audiencën tuaj në YouTube dhe klientët tuaj të biznesit në të njëjtën frymë!

Pyetjet e bëra më shpesh

Thjesht regjistruar, atëherë hyrje dhe vizitoni seksionin "Fito Monedha" për të filluar shikimin e videove. Çdo video që shikoni, pëlqeni, komentoni dhe abonoheni do t'ju fitojë monedha.

Pasi të keni monedha për të shpenzuar, importoni videot tuaja në seksionin "Videot e mia" dhe zgjidhni sasinë e abonentëve, shikimeve, pëlqimeve dhe komenteve që dëshironi të merrni për secilën video.

Dorëzoni porositë tuaja dhe rrini ulur ndërsa rrjeti ynë jep gjithçka!

Vazhdoni të fitoni monedha falas, në mënyrë që të porositni më shumë shërbime për videot tuaja, ose vizitoni "Blini monedha" për t'i blerë ato në vend.

Po, po! Thjesht hyrje dhe vizitoni "Fto & Fito Më shumë" për të gjetur URL -në tuaj unike të referimit.

Çdo person që i referoheni rrjetit tonë që regjistron një llogari dhe fiton monedha do t'ju fitojë komision 10%.

Kjo do të thotë, nëse referoni 10 persona që secili fiton 1,000 monedha (10,000 monedha gjithsej), automatikisht do të shpërbleheni me 10% të kësaj, që është 1,000 monedha.

Referimi i përdoruesve te GoViral është mënyra më e lehtë dhe më e lehtë për ju që të fitoni automatikisht monedha nga përpjekjet e referimeve tuaja.

Strategjitë më të mira për të referuar përdoruesit me URL-në tuaj unike përfshijnë:

1. Postoni një video në YouTube në lidhje me GoViral.

2. Dërgoni me email / mesazh miqtë dhe kolegët tuaj të cilët gjithashtu kanë kanale në YouTube.

3. Shkruani një postim në blog për GoViral në faqen tuaj të internetit.

4. Ndani URL-në tuaj unike të referimit në Facebook, Twitter dhe platforma të tjera sociale.

5. Fjala e gojës.

6. Bëhuni krijues! Ka mënyra të panumërta që ju mund t'i referoni përdoruesit te GoViral!

Të gjitha shërbimet që ofron rrjeti ynë janë kompletuar plotësisht nga bashkësia e përdoruesve të regjistruar të GoViral të cilët kryejnë veprime për të fituar monedha. Kjo do të thotë që shpejtësia në të cilën ofrohet çdo shërbim ndryshon në bazë të trafikut që marrim, si dhe porosive që janë në rrjetin tonë në çdo moment të caktuar. Ndonjëherë ato dorëzohen shumë shpejt dhe ndonjëherë ato dorëzohen me një ritëm më të ngadaltë.

Nëse dëshironi që porositë tuaja të dorëzohen më shpejt, ju duhet hyrje dhe vizitoni faqen "Anëtarësimi", ku mund të azhurnoni në planet Gold ose Platinum me pagesë dhe të merrni "Transaksionet me Prioritet".

Planet Gold dhe Platinum do t'i vendosin videot tuaja përpara të tjerëve për të marrë shërbimet tuaja shumë më shpejt!

Postimet më të fundit në blog

Këshilla për t'iu përgjigjur komenteve të urrejtjes në videon tuaj në YouTube
21st nëntor 2022

Këshilla për t'iu përgjigjur komenteve të urrejtjes në videon tuaj në YouTube

Pavarësisht se sa i suksesshëm bëhet kanali juaj në YouTube, nuk mund t'i shpëtoni kurrë komenteve të urrejtjes. Thjesht, sado të përpiqeni, nuk mund t'i kënaqni të gjithë. Disa përdorues...

Temat që njerëzit nuk duan t'i shikojnë në YouTube
8th Nëntor 2022

Temat që njerëzit nuk duan t'i shikojnë në YouTube

Ka lloje të panumërta të përmbajtjes video që mund të konsideroni krijimin për kanalin tuaj në YouTube. Pavarësisht se çfarë lloj përmbajtje krijoni, fakti është se nëse...

Si të krijoni lista dëgjimi në YouTube që sjellin shikues
30th gusht 2022

Si të krijoni lista dëgjimi në YouTube që sjellin shikues

Krijimi i listave për luajtje në YouTube mund të jetë një mënyrë e shkëlqyer për krijuesit e përmbajtjeve për të marrë më shumë shikime në YouTube. Nëse jeni i ri në YouTube dhe nuk keni krijuar një listë për luajtje më parë, ju jeni...

GoViral

Çfarë po prisni?

Bashkohuni në rrjetin tonë falas dhe filloni të merrni shikime, pëlqime, pajtimtarë dhe komente sot!

Regjistrohu Tani
en English
X
Dikush në blerë
më parë